Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8336"
pan Zboch nám na domku dělal celou kuchyň vč. odkládacího pultu a vestavěných spotřebičů, všechny vnitřní dřevěné dveře vč. obložek, věšáky do vstupní chodby s lavicí, v koupelně police pod umyvadla, koupelnovou skříň a desku na jídelní stůl. Jeho práce prostě vytváří náš domov, moc ne nám líbí a byli jsme vždy spokojeni. Teď nás čeká předsíňová skříň s botníkem. Snad se nám podaří ho zlomit i na výměnu exteriérových dveří, které jsme si objednávali u jiného dodavatele a nejsme s nimi spokojeni (to jsme p. Zbocha ještě neznali). Pana Zbocha a jeho práci můžeme jen doporučit !!!
Pan Zboch mi dělal vestavnou skříň, mohu jen doporučit! Výborný přístup, jednání, zpracování, nápad ... není co vytknout - Doporučuji!
Jeden z mála řemeslníků, kterého bych doporučil všem. Preciznost, promyšlenost, řešení na míru. Byl schopen zhotovit kuchyň na základě požadavků, se kterými jsme neuspěli ani u vyhlášených kuchyňských studií. Následovalo zhotovení postele, kdy na základě jedné fotografie z luxusního katalogu vytvořil dílo hezčí než original.
Taky jsem s prací p. Zbocha moc spokojený. Cena není úplně nejnižší, ale odpovídá kvalitě. Taky se mi líbí, že při práci používá hlavu a umí navrhnout lepší řešení, než jsem si vymyslel.
Nelze než chválit - rychle - kvalitně - ochotně. Nedoporučit by byla chyba.
Chválím krásný design a přehlednost webu.
Spolupráce super, poradí, když si člověk neví rady, případně navrhne lepší či praktičtější řešení. 3D návrhy považuji za velké plus. Odvedenou práci chválím do posledního detailu. Rozhodně doporučuji.
Přeji mnoho dalších spokojených zákazníků.;-)
Jako příležitostný zákazník doporučuji! Rychlost a kvalita, do vašeho požadavku vnese i vlastní super nápady.
Mohu všem příštím zákazníkům jen doporučit. Měla jsem možnost spolupráce jako prodejce spotřebičů. Na prvním místě byl vždy zákazník a plnění jeho přání. Přeji hodně štěstí!
Pěkné, moc pěkné!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one